MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 4797345
*
nr 479 7345
Fåtölj
Jetson, skinn (slitage)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 augusti 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/8 18:30:24
1
1.300 kr
12/8 23:18:11
2
Vinnande bud
12/8 23:19:10
2
justering av budtak
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar läder skinn slitage stol stolar
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16
-
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
-
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
-
8148 Fåtöljer
ett par, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42
*
Fåtölj
nr 479 7345
Fåtölj
Jetson, skinn (slitage)
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 augusti 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/8 18:30:24 | 1 | 1.300 kr |
| 12/8 23:18:11 | 2 | Vinnande bud |
| 12/8 23:19:10 | 2 | justering av budtak |
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar läder skinn slitage stol stolar
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16 -
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
-
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17 -
8148 Fåtöljer
ett par, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42



